The Whatever Forum!
Γιούπι...συνδεθείτε παρακαλώ! Smile
The Whatever Forum!
Γιούπι...συνδεθείτε παρακαλώ! Smile
The Whatever Forum!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Whatever Forum!


 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Athens

Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 50, στις Κυρ Νοε 19 2023, 10:45
Πρόσφατα Θέματα
» arrow to the knee
Ρονάλντο: «Θέλω να πάω στη Ρεάλ» Icon_minitimeΔευ Φεβ 06 2012, 14:28 από tina!

» UNEPIC - Platform RPG
Ρονάλντο: «Θέλω να πάω στη Ρεάλ» Icon_minitimeΔευ Ιαν 23 2012, 11:58 από nickk

» Space pirates and zombies
Ρονάλντο: «Θέλω να πάω στη Ρεάλ» Icon_minitimeΔευ Ιαν 23 2012, 08:27 από whatever

» 16/01/12 30 Ιαπωνικές σφήκες επιτίθενται σε 30.000 μέλισσες (Επικό Video)
Ρονάλντο: «Θέλω να πάω στη Ρεάλ» Icon_minitimeΚυρ Ιαν 15 2012, 14:07 από whatever

» 07/01/12 Αλλαγή της μέτρησης του χρόνου ζητούν επιστήμονες
Ρονάλντο: «Θέλω να πάω στη Ρεάλ» Icon_minitimeΣαβ Ιαν 07 2012, 08:52 από whatever

» Ημερολόγια Ιανουάριος 2012!!!
Ρονάλντο: «Θέλω να πάω στη Ρεάλ» Icon_minitimeΣαβ Δεκ 31 2011, 17:23 από whatever

» online ΣΚΑΚΙ....με άλλους από το internet! :)
Ρονάλντο: «Θέλω να πάω στη Ρεάλ» Icon_minitimeΚυρ Δεκ 25 2011, 02:56 από whatever

» ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ
Ρονάλντο: «Θέλω να πάω στη Ρεάλ» Icon_minitimeΚυρ Δεκ 25 2011, 01:57 από whatever

» ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΑΛΓΕΡΙ - "Maurice Attia"
Ρονάλντο: «Θέλω να πάω στη Ρεάλ» Icon_minitimeΚυρ Δεκ 18 2011, 10:00 από whatever

» Βρεθηκε η αδελφή της Γης
Ρονάλντο: «Θέλω να πάω στη Ρεάλ» Icon_minitimeΤρι Δεκ 06 2011, 14:26 από whatever


 

 Ρονάλντο: «Θέλω να πάω στη Ρεάλ»

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mindtrapper
silver member
silver member
mindtrapper


Αριθμός μηνυμάτων : 120
Join date : 22/03/2008
Ηλικία : 39

Ρονάλντο: «Θέλω να πάω στη Ρεάλ» Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ρονάλντο: «Θέλω να πάω στη Ρεάλ»   Ρονάλντο: «Θέλω να πάω στη Ρεάλ» Icon_minitimeΠεμ Ιουν 05 2008, 01:03

Ρονάλντο: «Θέλω να πάω στη Ρεάλ»
Την επιθυμία του να μεταγραφεί στη Ρεάλ Μαδρίτης φέρεται να εξέφρασε ο Κριστιάνο Ρονάλντο στη διοίκηση της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, όπως τουλάχιστον αναφέρει δημοσίευμα της «Marca». «Θέλω να πάω στη Ρεάλ», είναι ο τίτλος της ισπανικής εφημερίδας. Το ενδιαφέρον των πρωταθλητών Ισπανίας για τον Πορτογάλο μεσοεπιθετικό προκάλεσε την οργισμένη αντίδραση της αγγλικής ομάδας, που απείλησε να καταγγείλει τη «βασίλισσα» στη FIFA. Υπό την απειλή αυτή, ο πρόεδρος της Ρεάλ, Ραμόν Καλντερόν, δήλωσε χθες πως είναι απίθανο να αποκτήσει η ομάδα του τον παίκτη και πως δεν θέλει να διαταράξει τις σχέσεις του με τους πρωταθλητές Αγγλίας. Αν έχει βάση το ισπανικό δημοσίευμα, μένει να φανεί ποια θα είναι η αντίδραση των «κόκκινων διαβόλων»
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ρονάλντο: «Θέλω να πάω στη Ρεάλ»
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Whatever Forum! :: ΝΕΑ / ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ :: Αθλητικα.-
Μετάβαση σε: