Κυριακή, 4 Δεκεμβρίου 2011
12:00
Α1 Γυναικών - 9η αγωνιστική
Απόλλων Πτολεμαϊδας - ΔΑΣΑΛ
13:00
Conn-x TV sport1
Primera Division - 15η αγωνιστική
Ατλέτικο Μαδρίτης - Ράγιο Βαγεκάνο
13:30
Conn-x TV sport2
Serie A - 14η αγωνιστική
Κατάνια - Κάλιαρι
14:00
Football League - 6η αγωνιστική
Πλατανιάς Χανίων - Φωκικός
14:00
Football League 2 - 2ος Ομιλος - 2η αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος - Εθνικός Γαζώρου
14:30
Football League 2 - 1ος Ομιλος - 2η αγωνιστική
Αστέρας Μαγούλας - Ζάκυνθος
15:00
Football League 2 - 2ος Ομιλος - 2η αγωνιστική
Αετός Σκύδρας - Τηλυκράτης Λευκάδας
15:00
Football League 2 - 2ος Ομιλος - 2η αγωνιστική
Τύρναβος - Δόξα Κρανούλας
15:00
Football League 2 - 2ος Ομιλος - 2η αγωνιστική
Νίκη Βόλου - Βατανιακός
15:00
Football League 2 - 2ος Ομιλος - 2η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς - Οδυσσέας Αναγέννησης
15:00
Football League 2 - 1ος Ομιλος - 2η αγωνιστική
Ρούβας - Πανηλειακός
15:00
Football League 2 - 1ος Ομιλος - 2η αγωνιστική
Χανιά - Ηλυσιακός
15:00
Football League 2 - 1ος Ομιλος - 2η αγωνιστική
Κεραυνός Γλυφάδας - ΠΑΟ Ρουφ
15:00
Football League 2 - 1ος Ομιλος - 2η αγωνιστική
Καλαμάτα - Απόλλων Σμύρνης
15:00
Conn-x TV sport1
Football League - 6η αγωνιστική
Λάρισα - Παναχαϊκή
15:00
Football League - 6η αγωνιστική
Πιερικός - Εθνικός Αστέρας
15:00
Football League - 6η αγωνιστική
Πανθρακικός - Αγροτικός Αστέρας
15:00
Football League - 6η αγωνιστική
Βέροια - Αναγέννηση Επανωμής
15:00
Football League - 6η αγωνιστική
Βύζας Μεγάρων - Αναγέννηση Γιαννιτσών
15:00
Football League - 6η αγωνιστική
Καλλονή - Ηρακλής Ψαχνών
15:00
Novasport 3
Super League - 12η αγωνιστική
Δόξα Δράμας - Ξάνθη
15:00
Novasport 2
Super League - 12η αγωνιστική
ΑΕΚ - Κέρκυρα
15:30
Α1 γυναικών - 5η αγωνιστική
Ηρακλής - Μαρκόπουλο
16:00
Serie A - 14η αγωνιστική
Μπολόνια - Σιένα
16:00
Serie A - 14η αγωνιστική
Κιέβο Βερόνα - Αταλάντα
16:00
Serie A - 14η αγωνιστική
Φιορεντίνα - Ρόμα
16:00
Conn-x TV sport3
Serie A - 14η αγωνιστική
Γιουβέντους - Τσεζένα
16:30
Conn-x TV sport2
Bundesliga - 15η αγωνιστική
Αμβούργο - Νυρεμβέργη
17:00
Α Κατηγορία - 12η αγωνιστική
Νέα Σαλαμίνα - Αλκή
17:00
Primera Division - 15η αγωνιστική
Ρεάλ Σοσιεδάδ - Μάλαγα
17:00
Conn-x TV sport1
Football League - 6η αγωνιστική
Πανσερραϊκός - Διαγόρας
17:00
Α1 - 7η αγωνιστική
Κολοσσός - Καβάλα
17:00
EPT3
Α1 - 7η αγωνιστική
Αρης - Ολυμπιακός
17:00
Novasport 1
Premier League - 14η αγωνιστική
Εβερτον - Στόουκ Σίτι
17:15
Novasport 2
Super League - 12η αγωνιστική
ΠΑΣ Γιάννινα - ΠΑΟΚ
17:15
Novasport 3
Super League - 12η αγωνιστική
Λεβαδειακός - Πανιώνιος
18:00
Α Κατηγορία - 12η αγωνιστική
Εθνικός Αχνας - Αρης Λεμεσού
18:00
Novasport 4
Premier League - 14η αγωνιστική
Γουλβς - Σάντερλαντ
18:00
Ligue 1 - 16η αγωνιστική
Μπορντό - Νανσί
18:00
Ligue 1 - 16η αγωνιστική
Παρί Σεν Ζερμέν - Οσέρ
18:30
Conn-x TV sport2
Bundesliga - 15η αγωνιστική
Σάλκε - Αουγκσμπουργκ
19:00
NET
Α1 - 7η αγωνιστική
Πανιώνιος - Ικαρος Καλλιθέας
19:00
Conn-x TV sport1
Primera Division - 15η αγωνιστική
Οσασούνα - Μπέτις
19:30
Novasport 1
Super League - 12η αγωνιστική
Αρης - Παναθηναϊκός
21:00
Conn-x TV sport1
Primera Division - 15η αγωνιστική
Μαγιόρκα - Αθλέτικ Μπιλμπάο
21:45
Conn-x TV sport2
Serie A - 14η αγωνιστική
Πάρμα - Παλέρμο
22:00
Novasport 2
Ligue 1 - 16η αγωνιστική
Λιόν - Τουλούζ
22:30
Conn-x TV sport3
Primera Division - 15η αγωνιστική
Γρανάδα - Σαραγόσα